preskoči na sadržaj
Otvoreni sat nastavnika za učenike i roditelje
R.br. Prezime i ime nastavnika Nastavni predmet Dan u tjednu Vrijeme
1. Barilar Šterbal Danijela hrvatski j. ponedjeljak 11,05 - 11,50
2. Belošević Vesna  viok, kuharstvo ponedjeljak 11,55 - 12,40
3. Bertek Bojan  glazbena umjetnost petak 9,15 - 10,00
4. Cesarec Rivetti Maja  TZK petak 8,25 - 9,10
5. Cujzek Ana engleski jezik srijeda 12;45 - 13:30
6. Čuljat Tomašić Neala  biologija petak 8.25-9.10
7. Ćaran Kristijan kemija srijeda 8,25 - 9,10
8. Fekonja Andrijana  pozn.robe i prehr., kemija prehrane-vj. srijeda 11:05-11:50
9. Hustić Rudolf Stjepan  TZK ponedjeljak 14,25 - 15,10
10. Jedvaj Ivana zdravstvena skupina predmeta srijeda 11,05 - 11,50
11. Jerković Križan Dijana  hrvatski j., pig, soc., etika petak 9,15 - 10
12. Kajba Marija  vjeronauk srijeda 16,15 - 17,00
13. Kanić Anita  fizioterapeutska skupina predmeta srijeda 15:25-16:10
14. Košutić Tušek Sanja logika, filozofija., politika i gosp., etika petak 12,45-13,30
15. Kranjec Sanja  matematika srijeda 8,25-9,10
16. Kunštek Valentina njemački jezik, DSD ponedjeljak 9:15-10:00
17. Leskovar Dobrina Vesna  fizioterapeutska skupina predmeta četvrtak 12,45-13,30
18. Masnjak Tihana  kult.pov.baština, likovna umj., hrv. j. srijeda 11,55-12,40
19. Matejaš Ivica  zdravstvena skupina predmeta četvrtak 11,05 - 11,50
20. Mikša Jasminka  matematika utorak 11,55 - 12,40
21. Mikša Marko  informatika, računalstvo ponedjeljak 9,15 - 10,00
22. Muštović Sanja latinski jezik petak 9.15 - 10.00
23. Obrež Diana  marketing, kuharstvo, viok, osnove turizma, opup četvrtak 10,15 - 11,00
24. Očko Ines vjeronauk srijeda 7,35 - 8,20
25. Oršić Mateja  njemački jezik, DSD ponedjeljak 11,05 - 11,50
26. Pavleković Martina zdravstvena skupina predmeta petak 9,15 - 10,00
27. Peljto Alma  psihologija; zdr. psiho; poslov. psiho. srijeda 13,35 - 14,20
28. Petanjek Branka kemija petak 11.05-11.50
29. Petek Ines biologija petak 10:15-11:00
30. Planinc Ana hrvatski jezik petak 9,15 - 10,00
31. Pondeljak Mateja hrvatski jezik petak 8,25 - 9,10
32. Potrebić Sonja  fizioterapeutska skupina predmeta četvrtak 11:05 - 11:50
33. Rafaj Matilda  engleski jezik, talijanski jezik utorak 10,15 - 11,00
34. Rovišnjak Mario  ugostiteljsko posluživanje, vior srijeda 12,45 - 13,30
35. Rožaj Marinela zdravstvena skupina predmeta ponedjeljak 13.35-14.20
36. Salamon Melita engleski jezik utorak 13:35 - 14:20
37. Sopina Kristina zdravstvena skupina predmeta petak 10,15 - 11,00
38. Strmečki Andreja  zdravstvena skupina predmeta ponedjeljak 12,45 - 13,30
39. Strsoglavec Tomislava  hrvatski znakovni jezik (IZB) utorak 12,45 - 13,30
40. Šaić Ksenija  geografija utorak 10,15-11,00
41. Škrnjug Marina  hrvatski jezik petak 11.05 - 11.50
42. Šlogar Irena  fizioterapeutska skupina predmeta srijeda 11,55-12,40
43. Šlogar Srećko matematika, fizika utorak 12,45 - 13,30
44. Tomaš Ines  Građanski odgoj (IZB) utorak 11,05 - 11,50
45. Vrančić Mirjana  povijest utorak 11,05 - 11,50
46. Vukmanić Andrea  povijest srijeda 13:35-14:20
47. Vukmanić Danijela  njemački jezik, DSD srijeda 14,25 - 15,10
48. Vuksan Ksenija fizika, elektronika, biofizika utorak 12,45 - 13,30

Ksenija Kovačević Poljak, stručna suradnica - psihologinja škole: 9:00 - 15:00 sati

Tražilica



e-Dnevnik


Vremenska prognoza

 

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Korisni linkovi




preskoči na navigaciju